Menu

+ 48 501 612 501

Oferta / Cennik - Czajka Quad Bus

  • Jesteś tutaj:  
  • Start
  • Oferta / Cennik

Zapewniam bezpieczny rzetelny i regularny transport osób i rzeczy na trasie: Białystok - Anglia UK  przez Warszawa-Łódź-Poznań-Świecko-Niemcy DE (autostradą A2 ) przez Berlin - Magdeburg - Hanover - Dortmund -Holandia NL przez Venlo - Einthoven -Belgia BE przez Antwerpia - Brugge -Francja F Dunkierka - Callais. 

Jeździmy regularnie co dwa tygodnie na północ Anglii w kierunku Manchester (m.in. Dover,Londyn, Luton, Birmingham, Peterborough, Nottingham, Sheffield, Doncaster, Leeds,Bradford, Huddersfield,Halifax, Liverpool)

Z przeprowadzkami z PL --> UK jak i z większą ilością rzeczy oraz z sześcioma osobami do tego samego miasta jeździmy po całej Anglii

Do Londynu zabieramy tylko i wyłącznie osoby natomiast nie zabieramy pojedynczych paczek (wyjątkiem jest większa ilość paczek na jeden adres lub PRZEPROWADZKA)

Jeździmy busami  Mercedes Sprinter Max 6 osobowy lub Mercedes Sprinter Max 9 osobowy z podwójną klimatyzacją , webasto (dodatkowe ogrzewanie przestrzeni pasażerskiej) oraz DVD. W każdą trasę zawsze dwóch kierowców z ponad 20 letnim stażem. Zakaz palenia i picia alkoholu w busie.

PRZEPROWADZKI - Mercedes Sprinter MAX DOSTAWCZY ładowność 1400kg (4.6m dł x 1.75m szer. x 1.95m wys.)

 

Cennik

Osoby

Osoby do Dover, Londyn, Slough, Luton i okolice  - 400PLN / 80GBP 
Osoby do Birmingham, Northampton, Leicester i okolice z dowozem na adres - 450PLN / 90GBP 
Osoby do  Leeds, Bradford, Halifax, Huddersfield, Manchester i okolice z dowozem na adres - 500PLN / 100GBP 
W cenie  bagaże do max 30kg plus podręczny
 
                                                                                                       

 

 

 

 

 

 

Paczki

Paczki do wszystkich miejscowości po trasie Dover - Manchester m. innymi - Luton Birmingham Leicester Nottingham Derby Sheffield Doncaster  Bradford Leeds Halifax Huddersfield z dowozem pod adres

120PLN / 25GBP paczka do 30kg (opcja  z dowozem w do naszego biura Białystok ul. Wróblewskiego 23 w przeddzień wyjazdu w poniedziałek w godz. 10.00-14.00 lub druga opcja gdy my odbieramy z adresu w PL dodatkowo jednorazowa opłata paliwowa w kwocie 30PLN )

 

100PLN / 20GBP każda kolejna standardowa paczka do 30 kg (dotyczy pierwszej i drugiej opcji)

Pięć paczek i więcej na jeden adres w UK lub w PL - cena do uzgodnienia

30GBP z UK do PL paczka do 30kg standardowa z adresu na adres

20GBP z UK do PL każda kolejna paczka standardowa

Paczki o "szczególnej ostrożności" (szkło obrazy sprzęt muzyczny elektronika komputery tv itp...) - ceny ustalamy indywidualnie

 

 

 

 

Przesyłki w Anglii dostarczamy i odbieramy BEZPOŚREDNIO (bez przeładowań)  tylko i wyłącznie w środę w godz.02.00 - 24.00 (czasu lokalnego) lub w czwartek w godz. 04.00 - 24.00 (tylko i wyłącznie  po wcześniejszym kontakcie telefonicznym)

Nie ma opcji dostarczenia przesyłek na określoną godzinę.

Paczki Polska - Anglia - Polska (po trasie Dover-Manchester)  do 30 kg - 120PLN /25GBP jak również do wszystkich miast Europy na trasie Białystok-Manchester

Paczki przewozimy na adres. Wystawiamy listy przewozowe. Posiadamy niezbędne UBEZPIECZENIE

Zlecenia nadania paczek proszę wysyłać tylko i wyłącznie e-mailem wchodząc w zakładkę "zamów paczkę". W wyjątkowych przypadkach akceptujemy esemesy , gdzie proszę podać dokładny adres "odbiorcy" i "nadawcy" (kod pocztowy miasto ulica telefon kontaktowy).

Z reguły przesyłki w stronę Anglii jak i w stronę Polski dostarczamy BEZPOŚREDNIO (bez przeładowań) w przeciągu 48 godzin.  Współpracujemy z firmą kurierską DPD. Duże nietypowe przesyłki o znacznej wadze oraz przeprowadzki ceny ustalamy indywidualnie po przesłaniu zlecenia na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przewozimy paczki przesyłki prezenty bagaże skutery motory quady rowery sprzęt AGD przeprowadzki zwierzęta itd..

Przesyłki dostarczamy pod wskazany adres.

Możliwość wynajęcia całego busa lub pół w jedną lub dwie strony faktura vat

 Mile widziana stała współpraca.